Bezpečnostní ředitel

V CENDIS, s.p. pracujeme na zlepšení státních systémů, se kterými se lidé potkávají skoro na každém kroku. Pro účely Ministerstva dopravy tvoříme řešení, která lépe propojují občany, firmy a úřady. A protože se stále rozrůstáme, hledáme specialisty, kteří mají chuť budovat jednodušší státní správu a pracovat na vývoji klíčových systémů, jenž lidem ulehčí život. Abychom mohli tyto šikovné lidi najít, zaučit a starat se o ně, stavíme nové personální oddělení. Zajímavé práce je tedy dost, už nám chybíte jenom Vy. Máte chuť jít do toho?

Náplň práce

  • řídí a koordinuje činnosti v oblasti bezpečnosti, ochrany utajovaných informací a krizového řízení
  • odpovídá za dodržování právních předpisů, koncepcí a programů a bezpečnostní politiky společnosti
  • odpovídá za bezpečný chod IT systémů
  • vede agendu ochrany utajovaných skutečností včetně pravidelné aktualizace a revize příslušné dokumentace
  • zastřešuje zajištění plného souladu společnosti s legislativní úpravou v oblasti kybernetické bezpečnosti včetně pravidelné aktualizace a revize příslušné dokumentace
  • zajišťuje a kontroluje opatření personální, administrativní a technické bezpečnosti
  • zajišťuje zastřešení komunikace v oblasti bezpečnosti za společnost (NBÚ, NÚKIB, BIS, GIBS, MV, VZ)

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání v oblasti bezpečnostního managementu nebo IT managementu
  • praxi min. 5 let, z toho alespoň 3 roky v oblasti bezpečnostního managementu v IT společnosti nebo IT managementu
  • zkušenosti ve výkonu agendy ochrany utajovaných informací výhodou
  • znalost příslušné legislativy a zákonů
  • dokonalé znalosti a zkušenosti v oblasti kybernetické bezpečnosti a bezpečnosti informací
  • rozhodnost, odpovědnost a důslednost
  • schopnost samostatného řešení problémů, logického myšlení
  • excelentní komunikační dovednosti
  • oceníme platné osvědčení fyzické osoby ve smyslu zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací o bezpečnostní způsobilosti stupně utajení „Důvěrné“

Co u nás získáte?

  • Zajímavou práci v podniku zajišťujícím dodávku IT služeb pro Ministerstvo dopravy
  • Možnost neustále se učit něco nového a rozšiřovat si tak vlastní obzory
  • Prostor pro seberealizaci – nastavení fungování úseku přímo dle Vašich představ
  • Pohodovou pracovní atmosféru
  • Pět týdnů dovolené
  • Možnost práce z domu (home-office)
  • 5 Sickdays na rok
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál)
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Mobilní telefon a notebook

Informace o pozici

Společnost CENDIS, s.p.

  • Místo výkonu práce: U Pergamenky 1145/12, Praha – Holešovice
  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
  • Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
  • Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Chcete se k nám přidat?