Dispečer supervizora mýtného systému (SSEM)

Dispečer supervizora mýtného systému (CSSEM)

  • Místo výkonu práce: Praha

Režim práce

Pracovní náplň se skládá z několika pracovních činností, které pokrývají část činnosti střediska. Pracovní činnosti mohou být podle potřeby kombinovány v rámci pracovní doby.

Pracovní činnosti jsou složeny do směn, které jsou organizovány v nepřetržitém režimu 24/7 a jsou rozloženy do pravidelného turnusu.

V turnusu se předpokládá

  • jedna 8hodinová denní směna,
  • jedna 12hodinová denní směna,
  • jedna 12hodinová noční směna.

Turnus sestavuje vedoucí střediska. Během turnusového oběhu dispečer vystřídá všechny pracovní činnosti, ke kterým má odborné a personální předpoklady. Do turnusu může být operativně zařazen i vedoucí střediska. Cílem turnusového režimu je zajistit univerzálnost a zastupitelnost zaměstnanců střediska.

Pracovní náplň

V případě vhodného profilu uchazeče bude možné kombinovat pracovní náplň této pozice s pracovní náplní pozice Technik výjezdní skupiny (CSSEM) v přímé souvislosti s odpovídajícím navýšením mzdového ohodnocení.

  • Kontrola kamerových systémů a řízení údržby a oprav
    Monitoring, identifikace poruch, koordinace interních a externích prací oprav a údržby, zpracovávání objednávek
  • Sběr dat z kamerových systémů
    Monitoring, namátková kontrola, vyřazování neshodných údajů, řízení datových dávek pro sekundární kontrolu, plánování činnosti výjezdních kontrolních skupin
  • Provádění kontroly správnosti rozpoznaných údajů
    Provádění vizuální kontroly shody, vyřazování neshodných údajů, analýza neshodných údajů, vedení statistik a výkazů
  • Sběr dat od provozovatele Systému elektronického mýtného (SEM)
    Komunikace s kontaktními osobami provozovatele SEM, plánování kontrolních úseků, příjem datových záznamů, kontrola a vedení záznamů o dostupnosti infrastruktury, kontrola konzistence přijatých datových záznamů a jejich postoupení do vyhodnocení
  • Sběr dat od smluvních dopravců
    komunikace s kontaktními osobami smluvních dopravců, výběr kontrolních úseků, příjem datových záznamů, kontrola konzistence dat
  • Vyhodnocení účinnosti SEM
    Práce se IS SSEM, provedení kontroly, zpracování výstupů z algoritmů, příprava podkladů pro denní a týdenní zpracování
  • Hodnocení kvality zákaznických služeb SEM
    Vyhodnocení dat, Namátková kontrola technických parametrů SEM, kompletace dílčích vyhodnocení pro měsíční zprávy
  • Příprava výkazů a zpráv
    Kompilace dílčích vyhodnocení a příprava podkladů pro měsíční zprávy, výpočet smluvních ukazatelů SEM a SSEM, zapracování vyhodnocených údajů do měsíčních zpráv

Očekáváme

  • Velmi dobré uživatelské dovednosti práce s výpočetní technikou
  • Schopnost rychle se učit
  • Základní praktickou znalost legislativy provozu na pozemních komunikacích
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím státním podniku, který je řešitelem unikátních zakázek pro Ministerstvo dopravy a jeho podřízené rezortní organizace
  • Příležitost k získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci
  • Slušné a korektní jednání, respektování principu jediného nadřízeného
  • Systém podnikových benefitů
  • Ekvivalentní mzdu dle zkušeností a profilu kandidáta
  • Pozitivní pracovní atmosféru duševně mladého a vysoce motivovaného kolektivu