IT manažer

IT manažer

  • Místo výkonu práce: Praha

Pracovní náplň

  • Úzká spolupráce (partnerství, rozdělení kompetencí, zastupitelnost) s vedoucím IT oddělení státního podniku, který je ultimativně zodpovědný za bezproblémový chod a plnění svěřených pracovních úkolů
  • Personální a věcné řízení IT oddělení
  • Zastřešení provozu IT oddělení (servery, infrastruktura, bezpečnost, konektivita, VPN, úložiště, stanice, telefony, ústředna, aplikace a informační systémy v provozu, NoC, dohled)
  • Zastřešení vývoje IT oddělení (vedoucí vývoje, IT analytici, programátoři)
  • Komunikace a řízení subdodavatelů státního podniku v oblasti vývoje, provozu, podpory a rozvoje software
  • Práce na nových projektech v oblasti vývoje nových informačních systémů v resortu Ministerstva dopravy a podřízených organizací
  • Stanovení středně a dlouhodobé vize IT sekce podniku společně s ředitelem IT oddělení
  • Zodpovědnost za personální politiku oddělení, vyhodnocení práce a motivace zaměstnanců, zajištění náboru nových pracovníků

Očekáváme

  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Širokospektrální rozhled nad IT problematikou, otevřené myšlení, vyhledávání souvislostí a nadhled
  • Nadání pro vedení svěřeného týmu vč. sociální inteligence
  • Minimálně 5 let praxe v oboru IT – řízení lidí
  • Spojení manažerských zkušeností s technickými znalostmi
  • Zkušenosti z oblasti IT provozu nebo IT vývoje výhodou
  • Znalost legislativního aspektu dodávek služeb v rámci státní správy (zákon o kybernetické bezpečnosti, zákon o zadávání veřejných zakázek) výhodou
  • Minimálně vysokoškolské vzdělání I. stupně
  • Středně pokročilá až pokročilá znalosti anglického jazyka
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím státním podniku, který je řešitelem unikátních zakázek pro Ministerstvo dopravy a jeho podřízené rezortní organizace
  • Příležitost k získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci
  • Slušné a korektní jednání, respektování principu jediného nadřízeného
  • Kvalitní notebook a mobilní telefon k bezproblémovému výkonu práce
  • Systém podnikových benefitů
  • Mzdu odpovídající schopnostem a zkušenostem kandidáta
  • Pozitivní pracovní atmosféru duševně mladého a vysoce motivovaného kolektivu