Programátor C#/.NET

  • Místo výkonu práce: Praha 7–Holešovice, Průhonice nebo Brno–Bohunice

Pracovní náplň

  • Vývoj informačních systémů v programovacím jazyce C# / .NET
  • Práce v týmu, který vyvíjí nové aplikace a stará se o jejich rozvoj a údržbu
  • Realizace řešení aplikací na základě vytyčené základní architektury a testování
  • Úzká spolupráce s vedoucím projektu za účelem plnění svěřených úkolů
  • Příprava, úprava a aktualizace technické dokumentace

Očekáváme

  • Relevantní znalost odborných zkušeností na pozici programátor C# / .NET
  • Znalost algoritmů, analytické myšlení a logické uvažování
  • Dokončené středoškolské vzdělání
  • Znalost verzovacích systémů (GIT, SVN, nebo jiné)
  • Znalost PL/SQL a relačních databází (MySQL, PostgreSQL)
  • Dobrá znalost OOP, návrhových vzorů a architektonických principů
  • Porozumění správy paměti a více vláken výhodou
  • Zkušenosti s manuálním nebo automatizovaným testováním výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové práce, ochota učit se
  • Možnost nástupu ihned nebo nejpozději od 1.4.2020

Nabízíme

  • Práci na zajímavých projektech, které Vám umožní ovlivnit kvalitu výkonu státní správy v České republice
  • Zajímavou práci ve státním podniku zajišťujícího dodávku IT služeb pro Ministerstvo dopravy
  • Příležitost k získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci
  • Slušné a korektní jednání, respektování principu jediného nadřízeného
  • Kvalitní techniku k bezproblémovému výkonu práce
  • Systém podnikových benefitů
  • Mzdu odpovídající schopnostem a zkušenostem daného kandidáta

Kontakt