Programátor .NET

  • Místo výkonu práce: Praha – Holešovice

Pracovní náplň

  • Vývoj backendu aplikací v programovacím jazyce C# (.NET)
  • Návrh detailních řešení aplikací na základě vytyčení základní architektury, testování, analýza požadavků
  • Úpravy existujících aplikačních řešení na základě požadavků zákazníků
  • Úzká spolupráce s vedoucím sekce vývoje IT oddělení za účelem plnění svěřených úkolů

Očekáváme

  • Minimálně 5 let praxe v oboru IT – programování
  • Minimálně 3 roky praxe na pozici .NET vývojář
  • Znalost GIT, SVN, MVC, UML, .NET, SQL, C#, IIS a webových technologií
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Analytické myšlení a schopnost logického uvažování
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolupráce v rámci kolektivu, ochota učit se
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím státním podniku, který je řešitelem unikátních zakázek pro Ministerstvo dopravy a jeho podřízené rezortní organizace
  • Příležitost k získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci
  • Slušné a korektní jednání, respektování principu jediného nadřízeného
  • Kvalitní notebook a mobilní telefon k bezproblémovému výkonu práce
  • Systém podnikových benefitů
  • Mzdu odpovídající schopnostem a zkušenostem daného kandidáta
  • Pozitivní pracovní atmosféru duševně mladého a vysoce motivovaného kolektivu