Senior programátor PHP

  • Místo výkonu práce: Praha–Holešovice nebo Brno–Bohunice

Pracovní náplň

  • Vývoj backendu a jádra informačních systémů v programovacím jazyce PHP
  • Stanete se součástí týmu, který vyvíjí nové aplikace a stará se o jejich rozvoj a údržbu
  • Návrh a následná realizace řešení aplikací na základě vytyčené základní architektury, testování, analýza požadavků
  • Úzká spolupráce s vedoucím vývoje za účelem plnění svěřených úkolů

Očekáváme

  • Minimálně 5 let praxe v oboru IT – programování
  • Zkušenosti, uvažování a vystupování odpovídající pozici programátor senior
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost Git, SVN, MVC, UML, SQL a relačních databází (MySQL, PostgreSQL)
  • Znalost Javascriptu (jQuery, AJAX) výhodou
  • Znalost anglického jazyka (alespoň pasivně)
  • Znalost algoritmů, analytické myšlení a logické uvažování
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové práce, ochota učit se

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve státním podniku zajišťujícího dodávku IT služeb pro Ministerstvo dopravy
  • Příležitost k získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci
  • Slušné a korektní jednání, respektování principu jediného nadřízeného
  • Kvalitní techniku k bezproblémovému výkonu práce
  • Systém podnikových benefitů
  • Mzdu odpovídající schopnostem a zkušenostem daného kandidáta
  • Pozitivní pracovní atmosféru duševně mladého a vysoce motivovaného kolektivu