Systémový administrátor

  • Místo výkonu práce: Praha 7–Holešovice, Průhonice nebo Brno–Bohunice

Pracovní náplň

  • Práce v týmu, který vyvíjí nové aplikace a stará se o jejich rozvoj a údržbu
  • Instalace a správa Linux a Windows serverů, diagnostika
  • Správa, instalace a rekonfigurace sítí a síťových prvků, uživatelských počítačů a další firemní výpočetní techniky
  • Instalace, konfigurace, zálohování, správa, změny a implementace servisních požadavků
  • Úzká spolupráce s vedoucím provozu za účelem plnění svěřených úkolů
  • Vytváření a aktualizace provozní dokumentace

Očekáváme

  • Minimálně 3 roky odborných zkušeností na pozici specialisty IT a operačních systémů Windows,
  • Relevantní certifikace v oboru výhodou
  • Ukončené středoškolské vzdělání,
  • Znalost souvisejících softwarových produktů, které se bezprostředně týkají výkonu činnosti administrátora
  • Dobrá znalost protokolu TCP/IP
  • Zkušenosti s provozem webových aplikačních serverů výhodou

Nabízíme

  • Práci na zajímavých projektech, které Vám umožní ovlivnit kvalitu výkonu státní správy v České republice
  • Zajímavou práci ve státním podniku zajišťujícího dodávku IT služeb pro Ministerstvo dopravy
  • Příležitost k získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci
  • Slušné a korektní jednání, respektování principu jediného nadřízeného
  • Kvalitní techniku k bezproblémovému výkonu práce
  • Systém podnikových benefitů
  • Mzdu odpovídající schopnostem a zkušenostem daného kandidát

Kontakt