Technik výjezdní skupiny (CSSEM)

  • Místo výkonu práce: Praha, Brno – Horní Heršpice

Režim práce

Pracovní činnosti jsou složeny do směn, které mohou v případě potřeby být organizovány i v nepřetržitém režimu a mohou být rozloženy do pravidelného turnusu. Plán činností a turnus sestavuje vedoucí střediska. U pracovní pozice se předpokládá i možnost vícedenních směn s noclehem mimo místo pravidelného pracoviště. Do pracovních činností může být operativně zařazen i vedoucí střediska nebo dispečer.

Pracovní náplň

Pracovní náplň se skládá ze dvou základních pracovních činností, které budou podle potřeby kombinovány v rámci pracovní doby.

V případě vhodného profilu uchazeče bude možné na pracovišti Praha kombinovat pracovní náplň této pozice s pracovní náplní pozice Dispečer supervizora mýtného systému (CSSEM) v přímé souvislosti s odpovídajícím navýšením mzdového ohodnocení.

  • Údržba kamerových systémů a souvisejících technologií
    • Výkon interních zakázek údržby a oprav,
    • výjezd vozidlem kontrolní skupiny na místo konání kontrolní činnosti,
    • komunikace s dispečinkem,
    • preventivní údržba stacionárních kamerových systémů,
    • práce na lávkách bran s měřícími technologiemi,
    • kontrola + ošetření vozidla kontrolní skupiny,
    • doplňování provozních kapalin, mytí a čištění vozidla, přistavení vozidla k externí údržbě,
    • administrativní činnost související s pracemi údržby (uzavírání zakázek, vypisování výkazů práce)
  • Mobilní sběr dat
    • Výkon interních zakázek na mobilní sběr dat,
    • výjezd vozidlem kontrolní skupiny na místo sběru dat a výkon prací souvisejících s pořízením dat (přípravné práce, sběr dat, ukončení prací),
    • namátková kontrola distribučních míst provozovatele SEM,
    • administrativní činnost související s pracemi mobilního sběru dat (uzavírání zakázek, vypisování výkazů práce)

Očekáváme

  • Výuční list v některém z oborů + minimálně 3 roky praxe:
    • elektrikář,
    • elektromontér slaboproudých zařízení,
    • technik sdělovacích a zabezpečovacích zařízení,
    • technik MaR;
  • Výuční list nebo jiné odborné technické vzdělání + 5 let praxe ve výše uvedeném oboru,
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice výhodou,
  • Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách,
  • Osvědčení o absolvování školení bezpečnosti práce ve výškách,
  • Zkušenosti práce s kamerovými systémy výhodou,
  • Velmi dobré uživatelské dovednosti práce s výpočetní technikou,
  • Schopnost rychle se učit,
  • Základní praktickou znalost legislativy provozu na pozemních komunikacích,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím státním podniku, který je řešitelem unikátních zakázek pro Ministerstvo dopravy a jeho podřízené rezortní organizace,
  • Příležitost k získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci,
  • Slušné a korektní jednání, respektování principu jediného nadřízeného,
  • Systém podnikových benefitů,
  • Ekvivalentní mzdu dle zkušeností a profilu kandidáta,
  • Pozitivní pracovní atmosféru duševně mladého a vysoce motivovaného kolektivu,