Vedoucí centra supervizora systému elektronického mýtného (CSSEM)

Vedoucí Centra supervizora elektronického mýtného (CSSEM)

  • Místo výkonu práce: Praha

Co je CSSEM

Náš podnik se připravuje na zajišťování nezávislého měření účinnosti předpisu mýtného a kvality služeb poskytovaných od 1. 12. 2019 vybraným provozovatelem Systému elektronického mýtného (SEM). Služba nese název Supervizor SEM (SSEM) a bude realizována v nově zřízeném Centru SSEM (CSSEM), pro jehož činnost hledáme kvalitní a motivované spolupracovníky.

Pracovní náplň

  • Personální a věcné řízení střediska, plánování turnusů, plánování a operativní řízení údržby zařízení a denní řízení všech činností
  • Řízení dodavatelů zařízení a údržby pevných i mobilních instalací
  • Vystavování objednávek externím dodavatelům oprav a údržby
  • Příjem a schvalování dodavatelských faktur za externí práce oprav a údržby
  • Úzká spolupráce s vedoucím IT oddělení státního podniku, vedoucím vývoje systémů a aplikací, projektovým manažerem zakázky a vedením státního podniku při plnění úkolů střediska a zlepšování kvality činností střediska
  • Spoluvytváření standardů a procesů střediska, kontrola a kontinuální zlepšování všech činností střediska a uživatelská účast na rozvoji podpůrného softwarového vybavení
  • Aktivní záloha pro výkon pracovní činnosti podřízených zaměstnanců střediska, dispečerů a techniků, včetně činnosti výjezdní kontrolní skupiny
  • Zodpovědnost za věcně správné písemné zpracování výsledků činnosti střediska, příprava a finalizace měsíčních zpráv a aktivní účast při obhajobě výsledků práce střediska v rámci akceptačních řízení
  • Aktivní účast na poradách vedení státního podniku a periodických pracovních poradách s klientem

Očekáváme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Trestní bezúhonnost
  • Alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Nadání pro vedení svěřeného týmu
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Nadprůměrné uživatelské dovednosti práce s výpočetní technikou
  • Zkušenosti s fungováním kamerových systémů výhodou
  • Schopnost rychle se učit
  • Entuziasmus a vysoké pracovní nasazení
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Základní praktickou znalost legislativy provozu na pozemních komunikacích
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice výhodou
  • Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách a osvědčení o absolvování školení bezpečnosti práce ve výškách výhodou
  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím státním podniku, který je řešitelem unikátních zakázek pro Ministerstvo dopravy a jeho podřízené rezortní organizace
  • Příležitost k získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci
  • Slušné a korektní jednání, respektování principu jediného nadřízeného
  • Služební vozidlo, kvalitní notebook a mobilní telefon k použití i pro soukromé účely
  • Systém podnikových benefitů
  • Ekvivalentní mzdu dle zkušeností a profilu kandidáta
  • Pozitivní pracovní atmosféru duševně mladého a vysoce motivovaného kolektivu