Vedoucí oddělení procesů a kontroly

  • Místo výkonu práce: Praha (Holešovice)

Pracovní náplň

  • Komplexní odpovědnost za mapování, vytváření, zlepšování a aktualizaci procesů státního podniku
  • Komplexní odpovědnost za vnitropodnikový Document Management System
  • Spolupráce při vytváření, zlepšování a aktualizaci bezpečnostních procesů s týmem bezpečnosti
  • Mapování a kontrola dodržování zavedených procesů v rámci státního podniku (kontrola a interní audit)
  • Zastřešení spolupráce státního podniku při provádění externích auditů
  • Evidence a vyhodnocování přijatých podnětů od zaměstnanců pro zlepšování procesů/systému
  • Předkládání návrhů na zlepšování procesů státního podniku jeho vedení a jejich následná implementace

Očekáváme

  • Výborná znalost a zkušenosti s implementací ISO 9001
  • Výborná znalost a zkušenosti s implementací ISO 27001 a ISO 20000
  • Znalost a zkušenosti s implementací ISO 14001 výhodou
  • Velmi dobré manažerské dovednosti, schopnost vést interní tým
  • Výborné analytické schopnosti, schopnost horizontální a vertikální spolupráce

Preferovaná kvalifikace uchazeče

  • Znalost zákona č. 191/2014 Sb. a vyhlášky č. 82/2018 Sb. výhodou
  • Znalost zákona č. 317/2014 Sb. výhodou

Nabízíme

  • smysluplnou práci v rozvíjející se společnosti, kterou si sami nastavíte
  • možnost ovlivnit vznik oddělení procesů a kontroly v rámci státního podniku
  • stabilní prostředí státního podniku
  • férové jednání
  • dobrou kávu nonstop

Kontakt