Kariéra

kariera
kariera

Pojďte s námi zlepšovat dopravní IT státu!

aktuálně volné pozice

0

Hledáme nové kolegyně/kolegy na následující pozice:

PoziceLokalita
.NET DeveloperPraha, Průhonice, Brno
IT Business analytikPraha
DevOps EngineerPraha, Brno
Solution architectPraha

Postupně digitalizujeme státní správu
Náš tým pracuje na zlepšení státních systémů, s nimiž se potkáváte na každém kroku. Hledáme specialisty, kteří mají chuť zmodernizovat a zjednodušit státní správu a tvořit systémy, které lidem ulehčí život. Rádi přivítáme v týmu šikovné lidi, kteří se chtějí podílet na vývoji klíčových projektů České republiky.
Buďte při tom, když se tvoří nová řešení

Budujeme systémy pro Ministerstvo dopravy a další organizace – řešíme řidičské průkazy, digitální tachograf, aplikace pro výkon státního dozoru nebezpečných přeprav, připravujeme řešení systému jednotného tarifu na železnici, přibližujeme úřady občanům a máme v portfoliu řadu dalších zajímavých projektů.

Fungujeme v Praze, v Průhonicích, v Brně i na dálku

Náš vývojový tým roste a už má tři domovy: pražské Holešovice, Průhonice a brněnské Bohunice.

Dbáme na odpovědnost, usilujeme o osobní flexibilitu a jsme otevřeni novým řešením. Uplatnění u nás najde široká škála talentů a nadání, zejména pokud máte cit pro elegantní efektivní řešení, která pomáhají lidem v každodenním životě.

O nás

Státní podnik CENDIS vznikl 15. července 2015 k plnění zakázek zejména pro Ministerstvo dopravy ČR a jemu podřízené organizace. Je držitelem certifikátu NBÚ pro seznamování s informacemi do stupně utajení DŮVĚRNÉ. Chceme se podílet na zvyšování úrovně fungování státní správy a spolupracovat na rozvoji služeb pro obyvatele Česka.