Kdo jsme

kdo-jsme
kdo-jsme

Jsme CENDIS, modernizujeme dopravní ICT

Čím se zabýváme

Zabýváme se technologiemi a službami v oblasti dopravy. Vyvíjíme software a integrujeme specializovaná hardwarová řešení přesně na míru potřebám zadavatele.

Záleží nám na efektivitě a zabezpečení celého ICT řešení, od zajištění kybernetické bezpečnosti a souladu s GDPR až po poskytování vysoce kvalifikovaných pracovníků pro plnění specifických úkolů.

Jsme držitelem certifikátu Národního bezpečnostního úřadu, který nás opravňuje k seznamování se s informacemi spadajícími do stupně utajení DŮVĚRNÉ.

Pro účely Ministerstva dopravy tvoříme řešení, která lépe propojují občany, firmy a úřady, abychom maximálně mohli těžit z možností dnešních technologií.

Naše vize

Chceme zdokonalovat státní správu pomocí nejmodernějších nástrojů, které máme k dispozici. Společně s Ministerstvem dopravy pracujeme na modernizaci a zlepšení dopravních služeb díky lepšímu propojení, výkonnějším řešením a jednodušším procesům. Díky tomu dokážeme rozšiřovat funkčnost, efektivitu a přístupnost státní správy, a tím zajistit vyšší pohodlí obyvatelům České republiky. Věříme, že dobrá spolupráce se strategickými úřady dokáže krok za krokem zvýšit úroveň veřejného života a služeb občanům.

Naši partneři